1. Mattis Kuntermann TC FIKO Rostock 11:022. Simon Vogel TC FIKO Rostock 11:463. Anton Lange TC FIKO Rostock 11:584. Filip Schwertfeger TC FIKO Rostock 12:035. Emma Tiedemann TC FIKO Rostock 12:206. Aliena Seemann TC FIKO Rostock 12:207. Bjarne Seemann TC FIKO Rostock 12:218. Milan Müller TC FIKO Rostock 12:409. Justin Zabel SV HANSE‐Klinik. Stralsund 12:4210. Mia Marie Weippert TC FIKO Rostock 12:4311. Diego Wald TC FIKO Rostock 12:4712. Ols de Wilde SV Warnow 90 Rostock e.V. 12:5913. Max Schultz F‐Jugend Rostocker FC 13:0414. Friedrich Michel TC FIKO 13:1015. Odin Meinzer FSV Bentwisch 13:1416. Leon Thiel TC FIKO Rostock 13:2517. Dave A Namid Mählitz Gymnasium Reutershagen 13:2918. Jeremy Hofmeister (Trebbin ) 13:3119. Konrad Hoppe (Nienhagen) 13:3120. Mattes Kühn SV Warnow 90 Rostock e.V. 13:3321. Annemarie Görwitz TC FIKO Rostock 13:3322. Mattis Jona Hansen TC FIKO Rostock 13:3423. Finn Clasen 13:3624. Matthes Tilsen EBC Rostock e.V. 13:3825. Dominik Dehmer EBC Rostock e.V. 13:4226. Mira Preußer (Rostock) 13:4427. Aiyappa M. Ganesh CORTRONIK 13:4628. Lara Lemaitre TC FIKO Rostock 13:4629. Minas Tovmasyan (Rostock) 13:4930. Erkki Bernsdorf EBC Rostock e.V. 13:49
31. Ole‐Einar Stoklasek RFC Rostock 1895 13:52
32. Lasse Mann TC FIKO Rostock 13:52
33. Paul Ouvrard Gymnasium Reutershagen 13:53
34. Zoé Schneider (Rostock) 13:53
35. Niklas Köhn 1.LAV Rostock 14:00
36. Conner Raguse EBC Rostock e.V. 14:01
37. Theo Donner FC Förderkader R. Schneider 14:02
38. Theodor Herber Kinderkunstakademie 14:03
39. Ruben Hierundar TC FIKO Rostock 14:13
40. Paul Schneider PSV Rostock 14:13
41. Max Noack PSV Rostock 14:17
42. Ole Donner KGS Rostock Südstadt Kl. 8e 14:19
43. Niclas Rothkirch PSV Rostock 14:20
44. Luis Hartig TC FIKO Rostock 14:22
45. Gustav Link 14:25
46. Henry Müller (Rostock) 14:29
47. Jakob Besnick FC Hansa Rostock 14:33
48. Emil Lommatzsch FC Förderkader R. Schneider 14:36
49. Tyler Lindemann (Rostock) 14:42
50. Thomas Werischong Kinderkunstakademie 14:45
51. Thorben E. Schönrock Kinderkunstakademie 14:45
52. Katja Liedemit 1.LAV Rostock 14:46
53. Sajad Ghorbanian (Rostock) 14:47
54. Jesse Hübner 14:48
55. Ben Rappsilber EBC Rostock e.V. 14:51
56. Enno Freyhof TC FIKO Rostock 14:53
57. Moritz Emil Peetz SV Hafen Rostock 14:54
58. Pepe Ernst Dieckmann (Ziesendorf) 14:55
59. Renke Strauß Bad Doberaner SV 90 14:57
60. Jona Runge EBC Rostock e.V. 14:58
261. Ellen Eckers (Ahrenshagen) 17:07
262. Michael Salewski (Rostock) 17:07
263. Ulrike Harenburg Kinderkunstakademie 17:08
264. Christine Peitz Unimedizin Rostock 17:08
265. Mario Schwittei kein 17:08
266. Ann‐Kristin Boenigk Hanse Gas 17:08
267. Lucas Schmidt Hanse Gas 17:08
268. Til Frieberg FSV Bentwisch 17:09
269. Claudia Lewandowski (Rostock) 17:09
270. Bruno Saß F‐Jugend Rostocker FC 17:09
271. Merle Nierath Kinderkunstakademie 17:10
272. Hademar von Walsleben EBC Rostock e.V. 17:10
273. Arthur Albrecht Kita Lindenpark 17:12
274. Hans‐Hinrich Kleiminger TC Güstrow 02 17:13
275. Luca Burchard Kinderkunstakademie 17:13
276. Malte Reiter EBC Rostock e.V. 17:13
277. Shawn Hofmeister (Trebbin ) 17:13
278. Frieda Werner SV Warnemünde/Leichtathl. 17:13
279. Frank Böttger Bentwisch 17:14
280. Felix Böttger Bentwisch 17:14
281. Maik Domnick EBC Rostock e.V. 17:14
282. Paul Domnick EBC Rostock e.V. 17:14
283. Lentje Strahl PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 17:15
284. Konstantin Bischof Junge Union Rostock 17:16
285. Sarah Kundschaft SVG Eggesin 90 17:16
286. Leonie Wendt (Rostock) 17:16
287. Caroline Schlempp 1.LAV Rostock 17:16
288. Vincent Harenburg Kinderkunstakademie 17:16
289. Nikolai Schreiber Neptun Ship Design 17:16
290. Matthis Stabenow SV Warnow 90 Rostock e.V. 17:17
291. Anton Kröplin EBC Rostock e.V. 17:18
292. Knut Kussauer (Waldeck) 17:18
293. Annelie Bauer SV Warnow 90 Rostock e.V. 17:19
294. Stefanie Grabow DRK Kreisverband Rostock 17:19
295. Elvar Dabbert EBC Rostock e.V. 17:20
296. Magdalena Wagner SV Warnow 90 Rostock e.V. 17:20
297. Pia Wachs SV Warnow 90 Rostock e.V. 17:20
298. Vica Korolev SV Warnow 90 Rostock e.V. 17:20
299. Michael Rohde WIRO 17:20
300. Miriam Maiss (Rostock) 17:21
301. Ksenia Korolev SV Warnow 90 Rostock e.V. 17:22
302. Martin Priesel (Rövershagen) 17:23
303. Tim Lange (Rostock) 17:23
304. Uwe Knechtel (Schwaan) 17:24
305. Max Freiberg WIRO 17:24
306. Torsten Weber Kinderkunstakademie 17:24
307. Adrian Seipolt FC Hansa Rostock 17:24
308. Marek Nentwig EBC Rostock e.V. 17:25
309. Danika Broschwitz EBC Rostock e.V. 17:25
310. Laurenz Mützelburg 1.LAV Rostock 17:25
311. Roland Hafemann (Rostock) 17:26
312. Paul Albrecht Kita Lindenpark 17:26
313. Helene Baumgarten 1.LAV Rostock 17:27
314. Janine Munster (Rostock) 17:27
315. Sarah Quandt SV Pastow 17:27
316. Eliana Broschwitz EBC Rostock e.V. 17:27
317. Martin Bock EBC Rostock e.V. 17:27
318. Peter Sell Neptun Ship Design 17:28
319. Tobias Schneider Racesolution 17:28
320. Anja Maurer (Heilsbronn ) 17:29
321. Roland Fischer 1.LAV Rostock 17:29
322. Hannah Starke (Rostock) 17:30
323. Anabell Fischer 1.LAV Rostock 17:30
324. Angelina Gorgs Kinderkunstakademie 17:30
325. Kenneth Krause (Laage ) 17:31
326. Frederik Bosch SV Warnemünde/Leichtathl. 17:31
327. Pia Fricke CORTRONIK 17:32
328. Liza Ylvie Grewe TEAM TOMATE 17:32
329. Marcel Rohwedel (Rostock ) 17:33
330. Karl Sturm SV Warnemünde/Leichtathl. 17:34
331. Danny Bever EBC Rostock e.V. 17:35
332. Mika Bever EBC Rostock e.V. 17:36
333. Lasse Jahns Gymnasium Reutershagen 17:37
334. Enno Hasse EBC Rostock e.V. 17:38
335. Silke Kommol VIACTIV Krankenkasse 17:38
336. Bianka Bernhofer AIDA Cruises 17:39
337. Anna Lina Müller (Rostock) 17:39
338. Charlotte Schulz ESV Turbine Rostock 17:40
339. Timo Hardt (Berlin) 17:40
340. Christian Lange WGSH 17:40
341. Ulf Klammer (Huckstorf) 17:40
342. Eric Rappsilber EBC Rostock e.V. 17:41
343. Stephan Kolp TC FIKO Rostock 17:41
344. Nadine Kolp TC FIKO Rostock 17:41
345. Juliane Burmeister (Rostock) 17:41
346. Luca Przybyla 17:42
347. Sven Heinrich (Rostock) 17:42
348. Sebastian Scholz Laufgruppe Schwerin 17:43
349. Sven Ottmann EBC Rostock e.V. 17:44
350. Carsten Planutis EBC Rostock e.V. 17:45
351. Til Radtke EBC Rostock e.V. 17:45
352. Liam Behm (Rostock) 17:45
353. Otto Wiede EBC Rostock e.V. 17:46
354. Tony Frambach EBC Rostock e.V. 17:47
355. Anton Willmann (Alt Sührkow ) 17:47
356. Annelie Frambach EBC Rostock e.V. 17:47
357. Anja Welenz TC FIKO Rostock 17:47
358. Hedda von Walsleben EBC Rostock e.V. 17:48
359. Konstantin Meindl Caritas Rostock 17:48
360. Frode Schierz Bambini FA 17:48
361. Anja Neuhäuser EBC Rostock e.V. 17:48
362. Jette Fischer Doberaner SV 17:48
363. Emil Marcano Caritas Rostock 17:48
364. Corinna Taszarek (Rostock) 17:48
365. Noel Yannick Brötzmann FSV Bentwisch 17:49
366. Ben Halbig SV Warnow 90 Rostock e.V. 17:49
367. Gideon Egharevba MVpreneur Day Team 17:49
368. Eckhard Erdmann (Rostock) 17:49
369. Friederike Taszarek (Rostock) 17:49
370. Birgit Salewski (Rostock) 17:50
371. Matti Schröder 1.LAV Rostock 17:50
372. Lasse Linnenbank FSV Bentwisch 17:50
373. Timon Meyenburg Waren 17:51
374. Cornelia Gulbis (Rostock) 17:51
375. Ella Havemann TC FIKO 17:53
376. Marcel Lustig 17:53
377. Günter Natzius Kinderkunstakademie 17:54
378. Magdalena C. F. Stubbe SV Warnemünde 17:54
379. Maya Paulini (Rostock) 17:55
380. Tamia Höschler Kinderkunstakademie 17:55
381. Sven Zscherper (Kritzmow) 17:55
382. Elisabeth Kröplin EBC Rostock e.V. 17:55
383. Anton Alm (Rostock) 17:56
384. Holger Schütt (Rostock) 17:56
385. Ferdinand Schmidt EBC Rostock e.V. 17:56
386. Kai Sens Gymnasium Reutershagen 17:57
387. Selma Patzer EBC Rostock e.V. 17:57
388. Levon Tovmasyan (Rostock) 17:57
389. Andre Schmidt EBC Rostock e.V. 17:58
390. Qingyuan Wei (Rostock) 17:58
391. Katrin Steffenhagen WIRO 17:58
392. Kuno Quandt Kieser Training 17:59
393. Judith Greitsch Kinderkunstakademie 17:59
394. Niklas Walter Kinderkunstakademie 17:59
395. Denis Koplin EBC Rostock e.V. 17:59
396. Melissa Schüring (Rövershagen) 18:00
397. Leni Pieszek 1.LAV Rostock 18:02
398. Sarah Lea Wulf (Klein Freienholz bei Sanitz) 18:02
399. Charlotte Bode (Groß Lüsewitz) 18:02
400. Gerd Ewald WIRO 18:02
401. Dankward Morin EBC Rostock e.V. 18:03
402. Tilo Albrecht (Rostock) 18:03
403. Johannes Klinkmann Team Radbund GmbH 18:03
404. Andreas Pieszek Rostock 18:03
405. Albert Reckziegel EBC Rostock e.V. 18:04
406. Willi Fricke EBC Rostock e.V. 18:04
407. Andrea Scheel SV Warnemünde/Leichtathl. 18:05
408. Sarah v. d Ostensacken ESV Turbine Rostock 18:06
409. Gökhan Özdemir Suzlon 18:06
410. Andreas Reinhardt (Rostock) 18:06
411. Felize Kaiser TC FIKO Rostock 18:06
412. Sandra Müller EBC Rostock e.V. 18:06
413. Helena Tolksdorf EBC Rostock e.V. 18:07
414. Ole Joris Priebe Doberaner FC 18:07
415. Gunnar Tröger VIACTIV Krankenkasse 18:07
416. Monique Brötzmann EBC Rostock e.V. 18:08
417. Maria Schulz EBC Rostock e.V. 18:08
418. Björn Leffler AIDA Cruises 18:08
419. Tobias Tröger VIACTIV Krankenkasse 18:09
420. Willi Weidner (Rostock ) 18:09
421. Hannes Sennewald (Schwaan ) 18:09
422. Marlene Buchholz (Rostock) 18:11
423. Lena‐Marie Peck HTV Rostock 18:11
424. Eva Buchholz (Rostock) 18:11
425. Romy Dinse SV Warnow 90 Rostock e.V. 18:12
426. Tim Köhn EBC Rostock e.V. 18:13
427. Felix Lojewski EBC Rostock e.V. 18:14
428. Andy Krüger SV Warnow 90 Rostock e.V. 18:14
429. Anni Mia Steinke SV Warnow 90 Rostock e.V. 18:14
430. Jette Ziehmens KGS Rostock Südstadt Kl. 8e 18:14
431. Chris Alexander Bleck Hütte e.V. Rostock 18:15
432. Ben‐Luca Drewes BroRenDre 18:16
433. Diana Stolt WIRO 18:17
434. Nina Völcker (Rostock) 18:17
435. Tom Schwierzke (Lübeck) 18:17
436. Tom Warnke (Rostock) 18:18
437. Maximilian Merten PSV Rostock 18:19
438. Karl Peter Bartlitz BaMüHe 18:20
439. Emily Meyenburg Waren 18:20
440. Lucas Böttger Bentwisch 18:20
441. Amalia Weber Kinderkunstakademie 18:21
442. Lukas Oechsle EBC Rostock e.V. 18:22
443. Mary‐Ann Paap (Rostock) 18:22
444. Luna Eggert (Roggentin ) 18:22
445. Alexander Frahm EBC Rostock e.V. 18:23
446. Kornelia Frahm EBC Rostock e.V. 18:23
447. Mathias Broth BroRenDre 18:23
448. Paul Renck BroRenDre 18:25
449. Julia Wroblewski Team DS 18:26
450. Mayla Preußer (Rostock) 18:26
451. Sophia Himmelreich KGS Rostock Südstadt Kl. 8e 18:27
452. Matteo Engel EBC Rostock e.V. 18:27
453. Carl‐Friedrich Walz TC Fiko 18:27
454. Eric Engel EBC Rostock e.V. 18:27
454. Arved Welenz TC FIKO Rostock 18:27
456. Paul Heuer (Gelbensande) 18:28
457. Maximilian Ehmke FSV Bentwisch 18:28
458. Daniel Allzeit „Burrkäwer e.V. 18:28
459. Linus Bockholt (Broderstorf) 18:28
460. Mia Höfer (Rostock) 18:28
461. Percy Goeritz FSV Bentwisch 18:29
462. Sabrina Norden EBC Rostock e.V. 18:29
463. Tim Krüger Kinderkunstakademie 18:30
464. Ronny Klimpke (Rostock ) 18:31
465. Dirk_ Wroblewski Team DS 18:31
466. Luis Klimpke (Rostock) 18:31
467. Amelie Müller Kinderkunstakademie 18:31
468. Vanessa Wendler Rostock 18:32
469. Franziska Layher (Dolgen am See) 18:32
470. Neele Frommke #rostockrunningcrew 18:33
471. Maren Seeck Kinderkunstakademie 18:33
472. Felix Reimann Caritas Rostock 18:33
473. Katja Heitmann Caritas Rostock 18:33
474. Anna Trampe WC Wasserspringer 18:33
475. Conny Reimann Caritas Rostock 18:34
476. Maja Schuster SC Laage 18:35
477. Mathilda Borchardt EBC Rostock e.V. 18:35
478. Maya Kuhl Kinderkunstakademie 18:35
479. Klara Lommatzsch Santinys 18:35
480. Pia Berger EBC Rostock e.V. 18:35
481. Ulrike Borchardt EBC Rostock e.V. 18:36
482. Elisabeth Drewelow 1.LAV Rostock 18:36
483. Rasmus Dillwitz EBC Rostock e.V. 18:37
484. Charlotte Traitner Caritas Rostock 18:37
485. Valentina Serna Velez Team Radbund GmbH 18:37
486. Jette Hasse Caritas Rostock 18:38
487. Juri Rothe EBC Rostock e.V. 18:38
488. Marlon Radant EBC Rostock e.V. 18:38
489. Jenny Rothe EBC Rostock e.V. 18:38
490. Enie Rittig PSV Rostock / Volleyball 18:39
491. Susan Decker EBC Rostock e.V. 18:40
492. Gustav Decker EBC Rostock e.V. 18:40
493. Anna‐Lena Besnick PSV Rostock 18:40
494. Julian Jakob Oechsle (Dummerstorf) 18:42
495. Maxi Sell Neptun Ship Design 18:43
496. Liina Blum SC Laage 18:43
497. Jette Noack (Rostock ) 18:44
498. Edeltraud Preußer SV Empor Kühlungsborn 18:44
499. Kristin Lindemann (Rostock) 18:45
500. Arne Burghardt 1.LAV Rostock 18:45
501. Dietmar Bibow (Rostock) 18:45
502. A. G. Wandschneider SPD Rostock 18:48
503. Marla Winter Winter Running Girls 18:48
504. Lara Kelling EBC Rostock e.V. 18:49
505. Mathilda Mahlke 18:49
506. Oskar Lüdtke EBC Rostock e.V. 18:49
507. Anneke Ratzlaff (Rostock) 18:49
508. Sophia Schuldt Rostock 18:50
509. Josefine Cleemann Mondclee 18:50
510. Martina Pundt WGSH 18:50
511. Laura Werschun (Tessin) 18:50
512. Fritz Bohl Neptun Ship Design 18:51
513. Steffi Kelling EBC Rostock e.V. 18:51
514. Niklas Schünemann SC Laage 18:51
515. Marten Albrecht EBC Rostock e.V. 18:51
516. Doreen Sempert Kinderkunstakademie 18:52
517. Anna Lina Geisler SV Warnow 90 Rostock e.V. 18:52
518. Mathias Peetz SV Hafen Rostock 18:52
519. Piet Seibt EBC Rostock e.V. 18:52
520. Carlos Prado EBC Rostock e.V. 18:52
521. Pia Schulz‐Nieber EBC Rostock e.V. 18:52
522. Alexander Mahlke 18:53
523. Patrick Trautner Caritas Rostock 18:54
524. Caspar Witte (Rostock) 18:54
525. Stine Kindermann WGSH 18:54
526. Jenny Mohr (Berlin ) 18:55
527. Sophie Bengsch VIACTIV Krankenkasse 18:55
528. Jannis Wendler Rostock 18:55
529. Sven Tonn Kinderkunstakademie 18:55
530. Sina Tonn Kinderkunstakademie 18:55
531. Kurt Krautermann Kessin 18:56
532. Jan Kautermann Kessin 18:56
533. Juliane Bengsch VIACTIV Krankenkasse 18:57
534. Janina Strübing WIRO 18:57
535. Heike Priess TC FIKO Rostock 18:57
536. Kathrin Wannewitz (Rostock) 18:57
537. Mandy Widmann (Rostock) 18:57
538. Andreas Bengsch VIACTIV Krankenkasse 18:57
539. Hans W. Schwertfeger EBC Rostock e.V. 18:58
540. Stephanie Velte (Rostock ) 18:58
541. Anna Turzer (Rostock ) 18:58
542. Matthias Turzer 18:58
543. Josef Anton Weingartz EBC Rostock e.V. 18:58
544. Hiwa Kaiser PSV Rostock 18:59
545. Silvia Schweigert (Rostock) 18:59
546. Valentina Briese TC FIKO Rostock 19:01
547. Sophia Fett Plinsen 19:01
548. Katja Seibt EBC Rostock e.V. 19:01
549. Thomas Wendler Rostock 19:02
550. Kati Noack (Rostock ) 19:02
551. Lenny W. Hoffmann (Rostock) 19:02
552. Malte Schuldt Jugendfeuerwehr Bentwisch 19:03
553. Stefan Laarz EBC Rostock e.V. 19:03
554. Julius Meindl Caritas Rostock 19:03
555. Maximilian Laarz EBC Rostock e.V. 19:04
556. Inis Anders (Groß grenz) 19:05
557. Michael Salzmann (Rostock ) 19:05
558. Milan Klare EBC Rostock e.V. 19:06
559. Joscha Klare EBC Rostock e.V. 19:06
560. Finn Krüger SV Warnow 90 Rostock e.V. 19:07
561. Georg Riese Nordwasser 19:07
562. Elias Tilsner EBC Rostock e.V. 19:07
563. Norbert Peitz (Rostock ) 19:08
564. Mathilda Knebusch Kinderkunstakademie 19:08
565. Catharina Rau 1.LAV Rostock 19:08
566. Christine Wittenbecher Jugendkunstschule ARThus 19:08
567. Ramsna Kretschmer EBC Rostock e.V. 19:09
568. Sabrina Mohns (Rostock) 19:09
569. Tilo Knebusch Kinderkunstakademie 19:09
570. Mattis Walter Kinderkunstakademie 19:10
571. René Klimczuk (Bartenshagen‐Parkentin ) 19:10
572. Doris Hasselfeldt Neptun Ship Design 19:10
573. Marit Schimanski PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 19:11
574. Cindy Dobratz Caritas Rostock 19:11
575. Astrid Münster (Bartenshagen‐Parkentin ) 19:12
576. Kerstin Weicher Rostock 19:13
577. Lilli Szych (Rostock) 19:13
578. Pia Plennis 1.LAV Rostock 19:13
579. Mavie Kreyenfeld SV Stahl Hennigsdorf 19:13
580. Henny Glahn WSC 19:14
581. Emma Kretschmer EBC Rostock e.V. 19:14
582. Nina Hertgen FC Hansa Rostock 19:14
583. Patrick v. d. OstensackenESV Turbine Rostock 19:14
584. Maren Ahner (Rostock) 19:15
585. Michaela Kreyenfeld SV Stahl Hennigsdorf 19:15
586. Lina Susemihl (Rostock) 19:16
587. Sebastian Oechsle EBC Rostock e.V. 19:16
588. Hilke Ahner (Rostock) 19:16
589. Hanna Bernecker 19:16
590. Kilian Rau Junge Union Rostock 19:16
591. Andreas Priesel (Klausdorf) 19:17
592. Hans Karl Pett Kita Lindenpark 19:17
593. Sandra Sturm (Elmenhorst/Lichtenhagen) 19:17
594. Alexa Plickat SV Warnow 90 Rostock e.V. 19:17
595. Philipp Besnick (Rostock) 19:18
596. Karla Tessa Daher EBC Rostock e.V. 19:18
597. Kevin Remus Jugendfeuerwehr Bentwisch 19:18
598. Lenard Lemke SC Laage 19:19
599. Susanne Hertgen FC Hansa Rostock 19:19
600. Jane Gauger (Papendorf) 19:20
601. Oliver Schubert FC Hansa Rostock 19:21
602. Minna Brockhausen EBC Rostock e.V. 19:21
603. Karl F. Schwertfeger (Rostock) 19:21
604. Piet Schmidt EBC Rostock e.V. 19:22
605. Jona Schrieber PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 19:23
606. Lena Fischer VIACTIV Krankenkasse 19:24
607. Alexander Knuths (Rostock) 19:24
608. Edgar Knuths 19:24
609. Luis Petersen (Rostock ) 19:25
610. Alex. Hinterschuster (Rostock) 19:27
611. Lasse Wullekopf (Rostock) 19:29
612. Rosalie Pawils (Rostock) 19:29
613. Tina Breier (Steinfeld ) 19:29
614. Daniel Grote Luckauer Läuferbund 19:30
615. Malo Facklam EBC Rostock e.V. 19:30
616. Annika Haß (Rostock) 19:30
617. Katrin Fricke EBC Rostock e.V. 19:31
618. Alexander Dzugga (Rostock) 19:31
619. Peter Herbst BaMüHe 19:31
620. Steffen Hasse (Rostock) 19:32
621. Finja Carlson Jugendkunstschule ARThus 19:32
622. Manuela Ahrendt TC FIKO Rostock 19:32
623. Neele Wulf (Klein Freienholz bei Sanitz) 19:33
624. Pekka Stähr PAK Runners 19:33
625. Hannes Donath EBC Rostock e.V. 19:33
626. Marlit Marie Sefzat EBC Rostock e.V. 19:34
627. Yara Müller SSV Kritzmow 19:34
628. Chelsy Allzeit "Burrkäwer" e.V. 19:34
629. Amalia Hochmuth EBC Rostock e.V. 19:35
630. Farina Breier (Steinfeld ) 19:35
631. Sven Redlich (Rostock) 19:35
632. Milton Prado EBC Rostock e.V. 19:36
633. Ove Wullekopf (Rostock) 19:36
634. Thomas Müller SSV Kritzmow 19:36
635. Moritz Hugo Schütt FSV BENTWISCH 19:36
636. Liv Sennewald TG triZack Rostock e. V. 19:36
637. André Flohr Team A&A 19:36
638. Melina Lemke SC Laage 19:36
639. Beke Tesche 19:36
640. Michel Leutzow WGSH 19:37
641. Adriana Mineeva Team A&A 19:37
642. Jörn Wullekopf (Rostock) 19:37
643. Lucie Magens BMW Wigger 19:37
644. Cosma Koppe InterCity Hotel 19:38
645. Aaron Schott EBC Rostock e.V. 19:38
646. Silke Neubert InterCity Hotel 19:38
647. Karola Severin (Rostock) 19:38
648. Juliane Petzold (Rostock) 19:39
649. Emilia Petzold (Rostock) 19:39
650. Sandy Dinse SV Warnow 90 Rostock e.V. 19:39
651. Julian Wulf (Klein Freienholz bei Sanitz) 19:39
652. Jannik Dutz EBC Rostock e.V. 19:39
653. Lilly Dinse SV Warnow 90 Rostock e.V. 19:39
654. Ulf Weidner (Kritzmow ) 19:40
655. Anke Trautner Caritas Rostock 19:40
656. Philipp Retzlaff Kita Lindenpark 19:41
657. Max Aurelian Bänsch (Laage) 19:41
658. Marko Schröder EBC Rostock e.V. 19:41
659. Frank Elstner TC FIKO Rostock 19:42
660. Marius Voigt FSV Bentwisch 19:42
661. Maik Seipolt (Rostock) 19:42
662. Anouk Stähr EBC Rostock e.V. 19:42
663. Emma Glaubitt TC FIKO Rostock 19:42
664. Henni Marie Peters EBC Rostock e.V. 19:44
665. Lea Russig Reitverein Hof Bohm 19:44
666. Bodo Voigt FSV Bentwisch 19:44
667. Ole Borchmann EBC Rostock e.V. 19:44
668. Malte Welz Kita Lindenpark 19:45
669. Bjarne Kleinjohann (Rostock) 19:45
670. Andrea Pawils (Rostock) 19:46
671. Fiete Gulbis (Rostock) 19:46
672. Antje Petersen (Rostock ) 19:46
673. Zoe Rudoll (Bentwisch ) 19:46
674. Birgitt Kelling EBC Rostock e.V. 19:46
675. Mercedes Schwittei SV Warnemünde/Leichtathl. 19:46
676. Mandy Kussin SV Warnow 90 Rostock e.V. 19:47
677. Christian Hagge (Rövershagen) 19:47
678. Johanna Falke (Rostock) 19:47
679. Nele Hagge (Rövershagen) 19:48
680. Michael Schmauser Baltic Blues Stars 19:48
681. Felix Freese EBC Rostock e.V. 19:49
682. Maximilian Pahncke Team Pahncke 19:49
683. Jürgen Ehrke Bundesa. f Immobilienaufgb. 19:50
684. Ilie Toma (Rostock) 19:50
685. Leon Klingenberg SV Warnow 90 Rostock e.V. 19:50
686. Miriam Mai Nguyen (Rostock) 19:52
687. Bennet Steinke (Rostock ) 19:52
688. Elena Eve Nehring (Hohen Sprenz) 19:52
689. Mieke Rudolphi (Rostock) 19:53
690. Janek Arndt EBC Rostock e.V. 19:53
691. Oliver Grote Luckauer Läuferbund 19:53
692. Frank Schmidt EBC Rostock e.V. 19:53
693. Torsten Mohr (Rostock) 19:53
694. Thomas Urban SV Eintracht Groß Wokern 19:54
695. Clara Schmidt EBC Rostock e.V. 19:54
696. Julien Sohns EBC Rostock e.V. 19:54
697. Rian Golz EBC Rostock e.V. 19:55
698. Ulrike Fischer 19:55
699. Markus Schult EBC Rostock e.V. 19:56
700. Thi Mai Van Bui (Rostock) 19:56
701. Nadja Schmidt Kassebohm 19:57
702. Leonard Schult EBC Rostock e.V. 19:57
703. Cedric Urban SV Eintracht Groß Wokern 19:57
704. Mandy Rohde (Rostock) 19:57
705. Romy Kleinjohann (Rostock) 19:58
706. Max Blohm 1.LAV Rostock 19:58
707. Jonas Weitenhagen SV Coolkids Graal‐Müritz 19:59
708. Björn Reinholz Neptun Ship Design 19:59
709. Mia Koller EBC Rostock e.V. 19:59
710. Maxim Alsfasser PSV Rostock 19:59
711. Natalie Willmann (Alt Sührkow ) 19:59
712. Selma Beese Running Cats 20:00
713. Bettina Jalaß Schneckenerschrecker 20:01
714. Ida Beese Running Cats 20:01
715. Gesa Koller EBC Rostock e.V. 20:02
716. Emi Behn SC Laage 20:02
717. John Pascal Berndt EBC Rostock e.V. 20:02
718. Olli Schulz PSV Rostock 20:02
719. Thomas Linnenbank FSV Bentwisch 20:03
720. Sandro Willmann (Alt Sührkow ) 20:03
721. Jens Kreft 20:03
722. Merle Pentschew HTV Rostock 20:04
723. St. Wandschneider‐Kastell SPD Rostock 20:04
724. Leonie Köhler EBC Rostock e.V. 20:05
725. Cl. T. Wandschneider SPD Rostock 20:05
726. Franca Fee Nehring (Hohen Sprenz) 20:05
727. Anton Hauer (Rostock) 20:05
728. Eva Rudolphi (Hohen Sprenz) 20:05
729. Jana Röder Plinsen 20:06
730. Marie Röder Plinsen 20:06
731. Julian Nicklas (Rostock) 20:06
732. Agatha Scholtz (Rsotock) 20:06
733. Denise Gaida EBC Rostock e.V. 20:07
734. Martina Salewski EBC Rostock e.V. 20:08
735. Andrea Wiede EBC Rostock e.V. 20:08
736. Tobias Bestier (Rostock) 20:09
737. Tom Lüth SPD Rostock 20:09
738. Nicole Uhlmann AIDA Cruises 20:09
739. Marko Möller EBC Rostock e.V. 20:10
740. Anke Schulz‐Nieber EBC Rostock e.V. 20:11
741. Giovanni Mendolia (Kühlungsborn) 20:12
742. Sören Trucks SV Warnow 90 Rostock e.V. 20:14
743. Lena Kollow KGS Rostock Südstadt Kl. 8e 20:14
744. Johann Schwarz EBC Rostock e.V. 20:14
745. Florian Illner Kinderkunstakademie 20:14
746. Sandra Nguyen Nordwasser 20:15
747. Ralf Korfmann (Rostock) 20:16
748. Ole Kopitzki (Rostock ) 20:16
749. Nils Upahl (Graal‐Müritz) 20:18
750. Daniel Werner Kinderkunstakademie 20:18
751. Carl Johannes Sempert Kinderkunstakademie 20:19
752. Bruno Nerger Kita Kinderwelt 20:19
753. Helge Jantzen (Rostock) 20:19
754. Sinja Jantzen 1.LAV Rostock 20:20
755. Maike Awolin (Rostock) 20:20
756. Morten Peters EBC Rostock e.V. 20:21
757. Katja Beu SC Laage 20:21
758. Hannah Beu SC Laage 20:21
759. Stefanie Pieszek Rostock 20:21
760. Hanne Lu Heeg 20:21
761. Marco Beyer Kinderkunstakademie 20:22
762. Mila Höschler Kinderkunstakademie 20:22
763. Thomas Höschler Kinderkunstakademie 20:22
764. Andreas Kommol VIACTIV Krankenkasse 20:22
765. Birger Barth (Rostock) 20:23
766. Annette Kirchhoff (Broderstorf) 20:23
767. Lars Bandau SV Warnemünde/Leichtathl. 20:24
768. Ole Voigt Kita Kinderwelt 20:24
769. Jillis Jordi Janzen EBC Rostock e.V. 20:25
770. Marcel Koska Kita Kinderwelt 20:25
771. Johanna Würz SC Laage 20:25
772. Johann Brümmer Kita Kinderwelt 20:25
773. Grete Müller (Rostock) 20:25
774. Hanna Bandau SV Warnemünde/Leichtathl. 20:26
775. Isabella Burman SV Warnemünde/Leichtathl. 20:27
776. Laura Kozian Neptun Ship Design 20:28
777. Amy Grabow (Rostock) 20:29
778. Helmut Schulz Kieser Training 20:29
779. Tom Becker (Rostock) 20:29
780. Lena Kollhoff SV Warnemünde/Leichtathl. 20:29
781. Rene‘ Wittek de Goorstorfer 20:30
782. Luis Wittek de Goorstorfer 20:30
783. Moritz Adomeit EBC Rostock e.V. 20:30
784. Danilo Barros EBC Rostock e.V. 20:30
785. Andy Busecke (Rostock ) 20:30
786. Dominik Steinberg (Rostock) 20:30
787. Jan Steinberg (Rostock) 20:31
788. Leandro Collin Schwarz 1.LAV Rostock 20:31
789. Erik Raab Jugendkunstschule ARThus 20:31
790. Rui Barros EBC Rostock e.V. 20:31
791. Hannah Schumacher (Rostock) 20:31
792. Eric Voigt FSV Bentwisch 20:31
793. Lea Berlin SV Warnow 90 Rostock e.V. 20:33
794. Anka Röhr (Rostock) 20:34
795. Franziska Raguse EBC Rostock e.V. 20:34
796. Manja Bernsdorf EBC Rostock e.V. 20:34
797. Mattes Harm EBC Rostock e.V. 20:34
798. Charlie Hagen Kita Lindenpark 20:35
799. Annabell Hagen Kita Lindenpark 20:35
800. Mikkel Mats Block SV Hafen Rostock 20:35
801. Fenya Greitemann‐Hackl EBC 20:35
802. Paul Oskar Michel EBC Rostock e.V. 20:35
803. Julia Michel EBC Rostock e.V. 20:36
804. Lenny Renzow (Rostock) 20:39
805. David Riegel EBC Rostock e.V. 20:39
806. Anja Hähnel (Rostock) 20:39
807. Ralf Gauger Strassensport 20:39
808. Maxim Riegel EBC Rostock e.V. 20:40
809. Robil Daher EBC Rostock e.V. 20:40
810. Arne Carlson (Rostock) 20:42
811. Ricardo Gauger Rostocker DRK Werkstätten 20:42
812. Phil Carlson FC Förderkader R. Schneider 20:43
813. Emma Garbe SV Warnemünde 20:43
814. Thoralf Dräger 20:43
815. Ben Kundschaft SVG Eggesin 90 20:44
816. Rike Pentschew HTV Rostock 20:44
817. Jannik Hauer (Rostock) 20:44
818. Tobias Kottwitz AIDA Cruises 20:44
819. Nadine Oldach (Sanitz) 20:45
820. Leonard Jäger (Rostock) 20:45
821. Levin Quaas (Sanitz) 20:45
822. Svea Jäger (Rostock) 20:45
823. Cecilia Kranemann Rostock (Evershagen) 20:46
824. Brit Engelmann (Melbeck) 20:47
825. Dana Rudolphi (Rostock) 20:47
826. Magdalena Surkau 20:47
827. Pauline Schink SC Laage 20:48
828. Petra Schierz (Rostock ) 20:48
829. Anika Steingräber (Lüssow) 20:48
830. Laila‐Marie Rath Rath Runners 20:49
831. Marie Scheel SV Warnemünde/Leichtathl. 20:49
832. Risto Schierz Bambini FA 20:49
833. Hedy Plikat (Rostock) 20:49
834. Robert Winzer (Berlin) 20:50
835. Carolin Deutsch (Berlin) 20:50
836. Thilo Greinert Kita Mäusegruppe 20:50
837. Michael Hein (Rostock) 20:51
838. Mia Setzkorn MVpreneur Day Team 20:52
839. Pia Braun Kita Mäusegruppe 20:52
840. Niklas Merkord TC FIKO Rostock 20:52
841. Michel Stoll Kita Mäusegruppe 20:52
842. Käthe Donner Kita Mäusegruppe 20:52
843. Yvonne Donner ‐ 20:52
844. Matias Haagen Jensen Rostock Bewegen 20:53
845. Ute Rachvoll (Rostock ) 20:53
846. Claus Ruhe Madsen Rostock Bewegen 20:54
847. Frank Roschild EBC Rostock e.V. 20:54
848. Nico Krawetzke (Kritzmow) 20:54
849. Emil Roschild EBC Rostock e.V. 20:54
850. Katrin Schumann 1.LAV Rostock 20:55
851. Viviane Schumann 1.LAV Rostock 20:56
852. Daniel Kosanke (Wohlenhagen) 20:56
853. Danielle Naethbohm EBC Rostock e.V. 20:56
854. Bernd Schwarz EBC Rostock e.V. 20:58
855. Sarah Kussin SV Warnow 90 Rostock e.V. 20:58
856. August Emil Baudler (Kritzmow ) 20:58
857. Fiete Fritz Kuschel FSV Bentwisch 20:59
858. Marco Beyer EBC Rostock e.V. 20:59
859. Simon Arndt (Rostock) 21:00
860. Paul Lenk Rostock 21:00
861. Marlene Schönrock Kinderkunstakademie 21:00
862. Angela Becker EBC Rostock e.V. 21:00
863. Rico Schönrock Kinderkunstakademie 21:00
864. Alwin Patzer EBC Rostock e.V. 21:01
864. Eric Schumacher (Rostock) 21:01
866. Vivien Siemens (Rostock ) 21:01
867. Chris Schmidt (Rostock) 21:02
868. Siw Patzer EBC Rostock e.V. 21:02
869. Monika Niewelt (Rostock) 21:02
870. Friedrich Oschkinat (Rostock ) 21:04
871. Axel Lenk (Rostock) 21:04
872. Alexander Merkord TC FIKO Rostock 21:05
873. Lara Möller VIACTIV Krankenkasse 21:05
874. Rita Maiss (Rostock) 21:05
875. Frederike Kommol VIACTIV Krankenkasse 21:05
876. Christine Bach (Rosstock) 21:06
877. Nadine Boye (Dolgen am See) 21:06
878. Yascha Tsatskyn EBC Rostock e.V. 21:06
879. Hanna Holdack MVpreneur Day Team 21:06
880. Tanja Sophie Gesk MVpreneur Day Team 21:07
881. Claudia Thürke MVpreneur Day Team 21:07
882. Martin Setzkorn MVpreneur Day Team 21:07
883. Matthias Gröger 21:08
884. Ramon Gröger 21:08
885. Anton Koch JC Uni Rostock 21:08
886. Peter Reiners LG Rostock 21:10
887. Aalijah Abraham Kinderkunstakademie 21:10
888. Paula Friske 21:10
889. Marlene Drescher (Rostock) 21:11
890. Grit Krabbe (Demmin) 21:11
891. Michael Kröger (Rostock) 21:12
892. Alia Wolf (Rostock) 21:13
893. Kerstin Garbe #rostockrunningcrew 21:13
894. Klara Biebig (Rostock) 21:14
895. Silvana Nikolaewka (Rostock) 21:14
896. Jörg Stöcklein EBC Rostock e.V. 21:14
897. Marla Schröder 1.LAV Rostock 21:15
898. Carl Müller EBC Rostock e.V. 21:15
899. Nicola Wernecke 21:15
900. Oskar Vogt (Dassow ) 21:16
901. Wenke Burghardt 1.LAV Rostock 21:16
902. Cindy Pohlai NB OT Küssow 21:16
903. Jette Burghardt 1.LAV Rostock 21:16
904. Cindy Dobratz Caritas Rostock 21:18
905. Franka Ratzlaff (Rostock) 21:20
906. Jeanne Scharf (Stäbelow ) 21:20
907. Artem Tsatskyn EBC Rostock e.V. 21:20
908. Jutta Mauksch Caritas Rostock 21:21
909. Anita Thomsen (Süderbrarup) 21:22
910. Maja Bode (Rostock) 21:23
911. Jessica Brach MVpreneur Day Team 21:24
912. Raik Borgwarth WGSH 21:24
913. Malte Burgert (Rostock) 21:26
914. Ava Kohlhoff EBC Rostock e.V. 21:26
915. Anja Klaus (Rostock) 21:26
916. Tim Klebow VAK Rostock e. V. 21:26
917. Henning Klebow FSV Bentwisch 21:26
918. Sandra Drescher (Rostock) 21:27
919. Jörg Münch (Rostock ) 21:27
920. Anna‐Lena Grieger Kinderkunstakademie 21:27
921. Tino Hermann EBC Rostock e.V. 21:27
922. Martin Kraatz Kita Lindenpark 21:27
923. Finja Burgert (Rostock) 21:28
924. Phil Hermann EBC Rostock e.V. 21:28
925. Liga Kraatz Kita Lindenpark 21:28
926. Ayleen Röhr (Rostock) 21:28
927. David Mund (Rostock) 21:30
928. Inola Beckmann (Rostock) 21:30
929. Mia Czayka EBC Rostock e.V. 21:30
930. Patrick Czayka EBC Rostock e.V. 21:31
931. Christoph Burghardt 1.LAV Rostock 21:31
932. Tom Dersinsky Kita Mäusegruppe 21:31
933. Anja Sefzat EBC Rostock e.V. 21:32
934. Björn Mau EBC Rostock e.V. 21:32
935. Bjarne Luis Mau EBC Rostock e.V. 21:32
936. Katrin Rarrasch EBC Rostock e.V. 21:32
937. Zoe Berger EBC Rostock e.V. 21:32
938. Arvid Rarrasch EBC Rostock e.V. 21:32
939. Leni Seiffert Jugendkunstakademie 21:32
940. Marit Burghardt 1.LAV Rostock 21:32
941. Saskia Cuppes (Rostock ) 21:33
942. Olga Scholtz (Rostock) 21:33
943. Cindy Abraham Kinderkunstakademie 21:34
944. Tom Martin Kellermann (Satow ) 21:34
945. Andrea Neumann EBC Rostock e.V. 21:35
946. Bela Neumann EBC Rostock e.V. 21:35
947. Stefanie Heinrich Die Möbel‐Wikinger GmbH 21:35
948. Charlotte Merle Wandt LAV e.V. 21:36
949. Luna Fr. M. Heinrich Rostock Bewegen 21:36
950. Carolin Wollenberg AIDA Cruises 21:36
951. Daniel Martin Beyer (Satow ) 21:36
952. Anna Maria Borgwarth WGSH 21:37
953. Lars Krüger EBC Rostock e.V. 21:37
954. Ole Möhle EBC Rostock e.V. 21:38
955. Leni Krüger EBC Rostock e.V. 21:38
956. Noah Selms EBC Rostock e.V. 21:38
957. Ben Dempwolf EBC Rostock e.V. 21:38
958. Britt Grombkowski (Rostock ) 21:38
959. Dana Bandau SV Warnemünde/Leichtathl. 21:38
960. Nico Selms EBC Rostock e.V. 21:38
961. Stine Strack EBC Rostock e.V. 21:39
962. Andre Jürgens EBC Rostock e.V. 21:40
963. Elisa Klein (Rostock) 21:41
964. Astrid Ebert Hanse Gas 21:41
965. Claudia Klein EBC Rostock e.V. 21:41
966. Kai Fabian Hanse Gas 21:42
967. Christin Kollmorgen Am Hellberg 21:42
968. Klara Sophie KollmorgenAm Hellberg 21:43
969. Fanny Hochmuth EBC Rostock e.V. 21:44
970. Franziska Gehrt Kinderkunstakademie 21:44
971. Ulrike Kopplin (Rostock) 21:44
972. Wolfgang Götz EBC Rostock e.V. 21:44
973. Dirk Schölens EBC Rostock e.V. 21:45
974. Alexander Liebsch Junge Union Rostock 21:45
975. Fabian Schölens EBC Rostock e.V. 21:46
976. Meeri Juna Oeberst (Rostock) 21:46
977. Ole‐Levin Thoms Jugendfeuerwehr Bentwisch 21:47
978. Linus Schumacher Jugendfeuerwehr Bentwisch 21:47
979. Florian Stange Rostocker DRK Werkstätten 21:47
980. Stefan Schwarz EBC Rostock e.V. 21:48
981. Daniela Albrecht VIACTIV Krankenkasse 21:48
982. Katrin Mansel (Rostock) 21:48
983. Lenno Hontschik EBC Rostock e.V. 21:48
984. Greta Melcher (Rostock) 21:50
985. Antje Beckert (Rostock) 21:50
986. Axel Melcher (Rostock) 21:50
987. Celina Weber EBC Rostock e.V. 21:51
988. Friedrich Weder Kita Mäusegruppe 21:51
989. Leonhard Bucars 21:52
990. Emilia Teuber (Rostock) 21:53
991. David Keller 1. LAV Rostock 21:53
992. Peter Keller (Rostock) 21:53
993. Andrea Kundschaft SVG Eggesin 90 21:54
994. Fiete Thore Timm Kita Lindenpark 21:54
995. Heiko Hass 21:54
996. Oskar Stockheim EBC Rostock e.V. 21:54
997. Daniel Stockheim EBC Rostock e.V. 21:54
998. Kevin Lummer (Rostock) 21:55
999. Lara Marlen Wendt PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 21:55
1000. Janno Müller (Rostock) 21:56
1001. Manuela Jurkschat (Ribnitz‐Damgarten) 21:56
1002. Uwe Grützmacher (Ribnitz‐Damgarten) 21:56
1003. Anton Hoffmeyer Die Hoffis 21:56
1004. Luise Dunkel PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 21:57
1005. Andrea Wendler Rostock 21:57
1006. Mathias Hoffmann EBC Rostock e.V. 21:58
1007. Rene Lorek 21:58
1008. Semen Ashurov (Rostock) 21:58
1009. Olivia Scholtz (Rostock) 21:59
1010. Axel Hamann EBC Rostock e.V. 22:00
1011. Hedda Nelke 1.LAV Rostock 22:00
1012. Mia Kopp EBC Rostock e.V. 22:00
1013. Cornelius van Dawen Kinderkunstakademie 22:00
1014. Klaus Schmiedek JoPa 22:00
1015. Jonathan Lindenau JoPa 22:01
1016. Sandra Wandt SPD Rostock 22:01
1017. Marlis Schwarz 22:02
1018. Laura Plate (Rostock) 22:04
1019. Bernd Brümmer EBC Rostock e.V. 22:06
1020. Fynn Lucas Meinicke EBC Rostock e.V. 22:07
1021. Ulrike Bode (Groß Lüsewitz) 22:07
1022. Katarina Mnich Schneckenerschrecker 22:08
1023. Carla Manthey (Rostock ) 22:09
1024. Matthias Kruse EBC Rostock e.V. 22:09
1025. Lotta Mnich Schneckenerschrecker 22:09
1026. Theo Kruse EBC Rostock e.V. 22:09
1027. Sophie Huynh PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 22:10
1028. Mads Seibt 22:10
1029. Pauline Preuß (Kritzmow) 22:10
1030. Arthur Preuß SSV Rostock 22:10
1031. Juliane Wegner (Rostock) 22:11
1032. Katharina Klinger (Rostock) 22:11
1033. Uwe Scheffler (Rostock) 22:11
1034. Nico Haase EBC Rostock e.V. 22:12
1035. Elisa Havkost (Rostock) 22:12
1036. Andreas Seibt EBC Rostock e.V. 22:12
1037. Tobias Preuß SSV Rostock 22:12
1038. Anh Tuang Nguyen PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 22:12
1039. Elisabeth Friesicke (Rostock) 22:12
1040. Hanna Haase EBC Rostock e.V. 22:13
1041. Emily Wilde EBC Rostock e.V. 22:14
1042. Maria Kuznetsora SV Warnemünde/Leichtathl. 22:15
1043. Malina Kleiminger Schneckenerschrecker 22:15
1044. Beate Pottreck privat 22:15
1045. Tom Kleiminger Schneckenerschrecker 22:16
1046. Elke Studemund (Graal Müritz) 22:16
1047. Hugo Müller Kita Mäusegruppe 22:20
1048. Katrin Hinkfoth EBC Rostock e.V. 22:21
1049. Maxi‐Maria Burchard Kinderkunstakademie 22:22
1050. Anna Hoffmeyer Die Hoffis 22:22
1051. Mira Müller 1.LAV Rostock 22:23
1052. Fabian Birkner Kita Mäusegruppe 22:24
1053. Ida Marie Mussehl (Rostock) 22:24
1054. Melanie Jesse (Rostock) 22:25
1055. Janine Rechlin RKC 22:25
1056. Clara Hermes Jugendfeuerwehr Bentwisch 22:25
1057. Melanie Prigge (Rostock ) 22:25
1058. Kristian Wittor EBC Rostock e.V. 22:26
1059. Anna Schönbeck Jugendfeuerwehr Bentwisch 22:26
1060. Helene Brockhausen EBC Rostock e.V. 22:26
1061. Johanna Eichler (Bad Doberan) 22:27
1062. Annemarie Eichler (Bad Doberan) 22:27
1063. Matteo Jonuschies Grundschule Margaretenpl. 22:28
1064. Mieke Nierath Kinderkunstakademie 22:29
1065. Collien Kriegel EBC Rostock e.V. 22:29
1066. Anouk Philipp privat 22:29
1067. Giselle Vitón (Rostock) 22:31
1068. Fiete Romeiks Kita Lindenpark 22:32
1069. Ingo Jonuschies Grundschule Margaretenpla 22:32
1070. Johann Hasselfeldt (Rostock ) 22:32
1071. Andreas Turowski (Rostock) 22:32
1072. Max Orlowski FC Förderkader R. Schneider 22:32
1073. Heike Peters Die Möbel‐Wikinger GmbH 22:33
1074. Marius Lötzke Grundschule Margaretenpl. 22:33
1075. Robert Lindner Kita Lindenpark 22:33
1076. Sophie Quaas (Sanitz) 22:34
1076. Frieda Oldach (Sanitz) 22:34
1078. Finn‐Hauke Schulz EBC Rostock e.V. 22:34
1079. Sven Schulz EBC Rostock e.V. 22:34
1080. Astrid Neumann (Groß Gischow) 22:35
1081. Claudia Flocke Endzonis Rostock 22:35
1082. Hedda Flocke 1.LAV Rostock 22:35
1083. André Hoffmeyer Die Hoffis 22:35
1084. Thomas Heilek (Rostock) 22:36
1085. Claudia Strübing Caritas Rostock 22:37
1086. Janine Schulz Caritas Rostock 22:38
1087. Claudia Kriegel EBC Rostock e.V. 22:38
1088. Jaqueline Richter Kinderkunstakademie 22:39
1089. Lina Richter Kinderkunstakademie 22:39
1090. Kerstin Lindenau Mako 22:40
1091. Konstantin Lindenau MaKo 22:40
1092. Mirabell Kopitzki (Rostock) 22:40
1093. Maggie Buhrow (Rostock) 22:40
1094. Frida Kopitzki (Rostock ) 22:41
1095. Anne Dräger EBC Rostock e.V. 22:42
1096. Stefan Schlichting EBC Rostock e.V. 22:42
1097. Melanie Hamann (Lübeck) 22:42
1098. Kathrin Heitmüller Caritas Rostock 22:43
1099. Bjarne Erk Schlichting EBC Rostock e.V. 22:43
1100. Hanna Lommatzsch TC Blau‐Weiß Rostock 22:44
1100. Marek Lommatzsch Universität Rostock 22:44
1102. Christian Heisch Kinderkunstakademie 22:48
1103. Beate Ollenhauer EBC Rostock e.V. 22:48
1104. Lotta Freiwald EBC Rostock e.V. 22:48
1105. Olaf Schwierzke (Lübeck) 22:48
1106. Konstantin Müller BSV Köpenick 22:49
1107. Freda Sperlich EBC Rostock e.V. 22:49
1108. Jan Kleinhardt EBC Rostock e.V. 22:49
1109. Noah A. J. Kowalke FSV Nord Ost 22:50
1110. Levi‐Fynn Gebhardt SC Laage 22:50
1111. Susan Müller‐Brause (Rostock) 22:53
1112. Marén Schwierzke (Lübeck) 22:53
1113. Greta Brause TC FIKO Rostock 22:53
1114. Petra Hafemann Unimedizin Rostock 22:53
1115. Andreas Heise SC Laage 22:54
1116. Antje Härtel (Rostock) 22:54
1117. Eddy Arvyn Reimers SV 47 Rövershagen 22:54
1118. Claudia Fütterer Unimedizin Rostock 22:55
1119. Doreen Hendler (Rostock) 22:55
1120. Sonea Hendler (Rostock) 22:55
1121. Levi Hoth Kinderkunstakademie 22:55
1122. Conor Jäger EBC Rostock e.V. 22:57
1123. Mischa Tsatskyn EBC Rostock e.V. 22:58
1124. Nadine Werschun EBC Rostock e.V. 22:59
1125. Kathleen Kowalke (Rostock) 22:59
1126. Alexander Jäger EBC Rostock e.V. 22:59
1127. Christin Klimowski (Mönchhagen ) 22:59
1128. Otto Philipp privat 23:00
1129. Brede Heine EBC Rostock e.V. 23:00
1130. Birka Heine EBC Rostock e.V. 23:00
1131. Laura Michel EBC Rostock e.V. 23:01
1132. Maja Bresemann Kinderkunstakademie 23:01
1133. Michaela Mau Kinderkunstakademie 23:02
1134. Lilly Adomßent Kinderkunstakademie 23:02
1135. Undine Sens 1.LAV Rostock 23:03
1136. Luisa Mendolia (Kühlungsborn) 23:03
1137. Guido Adomßent Kinderkunstakademie 23:03
1138. Lara Gruel Kinderkunstakademie 23:04
1139. Chatleen Adomßent Kinderkunstakademie 23:04
1140. Jonas Hammermeister EBC Rostock e.V. 23:06
1141. Matthias Nagel EBC Rostock e.V. 23:06
1142. Lenny Vierons Rostock 23:07
1143. Frank Spychala EBC Rostock e.V. 23:07
1144. Niels Anders EBC Rostock e.V. 23:07
1145. Marius Wirth EBC Rostock e.V. 23:07
1146. Ben Matthew Pause EBC Rostock e.V. 23:08
1147. Lars Preuß Kita Lindenpark 23:08
1148. Hanna Anders EBC Rostock e.V. 23:08
1149. Fiete Spychala EBC Rostock e.V. 23:08
1150. Carl Loui Weiß Kita Lindenpark 23:08
1151. Julie Wirth EBC Rostock e.V. 23:09
1152. Antje Heideck EBC Rostock e.V. 23:09
1153. Stephan Hoth Kinderkunstakademie 23:09
1154. Christian Vierow (Rostock) 23:10
1155. Volker Klemmer Kinderkunstakademie 23:11
1156. Nicole Moderey (Rövershagen) 23:12
1157. Alexander Bringezu (Rostock) 23:13
1158. Nele Bringezu (Rostock) 23:13
1159. Oskar Klimowski (Mönchhagen ) 23:14
1160. Jonna Flocke PSV Rostock 23:16
1161. Dirk Flocke Endzonis Rostock 23:16
1162. Victoria Schüler Jugendfeuerwehr Bentwisch 23:17
1163. Roland Völcker (Rostock ) 23:18
1164. Ellen Kufferath Kita Lindenpark 23:19
1165. Anne Giese Jugendfeuerwehr Bentwisch 23:20
1166. Ella Völcker (Rostock ) 23:20
1167. Lasse Lehmkuhl EBC Rostock e.V. 23:21
1168. Olga Bohie (Rostock) 23:23
1169. Clara Breitsprecher (Rostock) 23:23
1170. Cora Köhler (Rostock) 23:24
1171. Jannes Hermann Peck 1.LAV Rostock 23:24
1172. Pascal Schrock EBC Rostock e.V. 23:25
1173. Tim Susemihl (Rostock) 23:26
1174. Torsten Müller BSV Köpenick 23:26
1175. Julika Philipp (Rostock) 23:26
1176. Ulrike Seeck Kinderkunstakademie 23:26
1177. Kirsten Hoffmann Kinderkunstakademie 23:27
1178. Christiane Tröger VIACTIV Krankenkasse 23:28
1179. Noah Schweitzer ‐ 23:28
1179. Martina Tröger VIACTIV Krankenkasse 23:28
1181. Steffen Thürke AIDA Cruises 23:29
1182. Aaliya Lambeck Grundschule Margaretenpl. 23:29
1183. Yasmin Hinterschuster (Rostock) 23:30
1184. Nadine Grugel EBC Rostock e.V. 23:30
1185. Annelies Köhler (Rostock) 23:30
1186. Sus. Hammermeister EBC Rostock e.V. 23:30
1187. Pauline Schulz Rostock 23:30
1188. Kerstin Gadow AIDA Cruises 23:30
1189. Katleen Pinnow FSV Bentwisch 23:31
1190. Finn Ahnfeldt EBC Rostock e.V. 23:31
1191. Frieda Christiansen Grundschule Margaretenpl. 23:32
1192. Christina Voss Team Vossi 23:32
1193. Carl Marcano Müller Caritas Rostock 23:33
1194. Sina Voss Team Vossi 23:33
1195. Andreas Meindl Caritas Rostock 23:33
1196. Lotta Pleger Kinderkunstakademie 23:34
1197. Konrad Hoffmeyer Die Hoffis 23:34
1198. M. Heinrich‐Hinterschuster (Rostock) 23:34
1199. Katja Lehmkuhl EBC Rostock e.V. 23:35
1200. Stefan Wernicke Kita Lindenpark 23:35
1201. Max‐Benedikt Wernicke Kita Lindenpark 23:36
1202. Sophie Mokosch EBC Rostock e.V. 23:38
1203. Maik Hoffrichter EBC Rostock e.V. 23:38
1204. Nicolle Völcker (Rostock) 23:38
1205. Jakob Henri Garde EBC Rostock e.V. 23:39
1206. Linus Schneider Kita Kinderwelt 23:39
1207. Melina Poschmann (Rostock ) 23:41
1208. Ulrike Stolpe AIDA Cruises 23:43
1209. Anne Poschmann (Rostock ) 23:44
1210. Rachel Rechlin 1.LAV Rostock 23:45
1211. Carsten Mergner (Rostock ) 23:45
1212. Jacqueline Breitsprecher (Rostock) 23:45
1213. Laura Zech WGSH 23:45
1214. Gustav Witte (Rostock) 23:45
1215. Summer‐Isabell Lütke (Rostock) 23:45
1216. Ivonne Leutzow WGSH 23:46
1217. Birgit Teichmann F‐Jugend Rostocker FC 23:47
1218. Leonie Oldenburg (Rostock) 23:47
1219. Hedy Schmitz (Cammin) 23:48
1220. Johannes Witte (Rostock) 23:48
1221. Finn Erik Teichmann F‐Jugend Rostocker FC 23:48
1222. Mayel Lopez Friedrich Kita Mäusegruppe 23:49
1223. Tim‐Arik Kuhr PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 23:49
1224. Cassandra Kröger Kinderkunstakademie 23:50
1225. Michael Thurm EBC Rostock e.V. 23:51
1226. Oskar Thurm EBC Rostock e.V. 23:51
1227. Jacob Fieber Kita Kinderwelt 23:52
1228. Annina Köhler (Rostock) 23:52
1229. Susann Salzmann (Rostock ) 23:53
1230. Aninan Schweitzer Kita Kinderwelt 23:53
1231. Anett Menkhaus‐Kuhr PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 23:53
1232. Mika Przybyla 23:54
1233. Inga Przybyla 23:54
1234. Fabian Beier Kita Lindenpark 23:55
1235. Max Schulze Kita Lindenpark 23:56
1236. Milla Margarethe Beier Kita Lindenpark 23:56
1237. Jonathan Dreeßen Münsterschule Doberan 23:56
1238. Sven Dreeßen Maritime Runners 23:56
1239. Konrad Möller PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 23:56
1240. Paul Grabowski (Tessin) 23:57
1241. Mira Voss Team Vossi 23:57
1242. Til Weiß (Tessin ) 23:57
1243. Jana Nowikowa 23:57
1244. Eric Peters Kita Lindenpark 23:58
1245. Leon Blattmann (Rostock) 23:58
1246. Ann M. Westenberger (Rostock) 23:58
1247. Thomas Kuschel SV Warnemünde 23:59
1248. Ulrich Behrens 23:59
1249. Bettina Schlömer (Rostock) 23:59
1250. Karl Behrens 23:59
1251. Oskar Alm (Rostock) 24:00
1252. Stefan Gohlke (Rostock) 24:00
1253. Mia Isabella Jesse (Rostock ) 24:00
1254. Max Rütz EBC Rostock e.V. 24:00
1255. Heidi Luks Gymnasium Reutershagen 24:01
1256. Annika Hoffmann EBC Rostock e.V. 24:03
1257. Stephan Voss vodafone business rostock 24:03
1258. Lemmy Köpp Kita Lindenpark 24:03
1259. Rani Hänchen Hanseturnverein Rostock 24:03
1260. David Wichmann Kita Lindenpark 24:03
1261. Gerda Sens Gymnasium Reutershagen 24:04
1262. Vivian Schröder Kinderkunstakademie 24:04
1263. Raphael Felske FSV Bentwisch 24:05
1264. Finn Prüß (Rostock) 24:06
1265. Martin Schulz (Rostock ) 24:07
1266. Doreen Prüß (Rostock) 24:07
1267. Dominic Berthold EBC Rostock e.V. 24:09
1268. Emma Rütz EBC Rostock e.V. 24:10
1269. Christin Albrecht Jugendkunstakademie 24:10
1270. Alina Sophie Albrecht Jugendkunstakademi 24:11
1271. Jolina Sagan EBC Rostock e.V. 24:12
1272. Enie Marie Meyer Kita Lindenpark 24:12
1273. Jörg Mau (Kritzmow) 24:12
1274. Hedi Lisker Hanse Schwimmverein 24:12
1275. Marie Meyer Kita Lindenpark 24:13
1276. Ronny Sagan EBC Rostock e.V. 24:14
1277. Maya Moana Reimers (Rövershagen) 24:16
1278. Leonard Görl EBC Rostock e.V. 24:16
1279. Kristin Bohk Zughundeschule‐Nord 24:17
1280. Maik Kirchhoff (Broderstorf) 24:19
1281. Hannah V.Kirchhoff (Neu Broderstorf) 24:19
1282. Sandra Giencke (Rostock ) 24:20
1283. Lina Müller Caritas Rostock 24:20
1284. Annemarie Saß Kita Lindenpark 24:20
1285. Katja Schmitz (Cammin) 24:22
1286. Annett Müller Caritas Rostock 24:22
1287. Nuo Lin Wu (Rostock) 24:22
1288. Doreen Kluczyk Kita Lindenpark 24:22
1289. Maline Schmidt Kita Lindenpark 24:22
1290. Sophia Bollmann Kita Lindenpark 24:24
1291. Hartwig Görl EBC Rostock e.V. 24:24
1292. Marieke Giencke (Rostock ) 24:24
1293. Xiaofeng Wu (Rostock) 24:24
1294. Mandy Lommatzsch Universität Rostock 24:27
1295. Loreen Golz EBC Rostock e.V. 24:28
1296. Lenja Jantzen 1.LAV Rostock 24:30
1297. Konstantin Schulz EBC Rostock e.V. 24:30
1298. Ute Rienow (Rostock) 24:30
1299. Jenny Berndt EBC Rostock e.V. 24:30
1300. Luca Kretschmann SV Warnemünde/Leichtathl. 24:33
1301. Agnes Bothe EBC Rostock e.V. 24:33
1302. Manuela Kretschmann (Rostock) 24:33
1303. Samir Singh EBC Rostock e.V. 24:34
1304. Franka Lissun EBC Rostock e.V. 24:34
1305. Franka Schulz EBC Rostock e.V. 24:34
1306. Katharina Fronz Jugendkunstschule ARThus 24:34
1307. Ravathi Appali EBC Rostock e.V. 24:35
1308. Rasya Sripaumbudne EBC Rostock e.V. 24:35
1309. Heike Schulz WGSH 24:35
1310. Karla Kosubek SV Coolkids Graal‐Müritz 24:37
1311. Klara Gladisch Kita Lindenpark 24:38
1312. Jakob Svensson EBC Rostock e.V. 24:38
1313. Tim Martens EBC Rostock e.V. 24:38
1314. Katharina Gladisch Kita Lindenpark 24:39
1315. Marko Riedel EBC Rostock e.V. 24:39
1316. Holger Stephanski EBC Rostock e.V. 24:39
1317. Jason Müller EBC Rostock e.V. 24:39
1318. Phibie Schubert (Rostock) 24:39
1319. Mathias Teichert ‐‐‐ 24:39
1320. Carolin Schubert (Rostock) 24:39
1321. Johann Svensson EBC Rostock e.V. 24:39
1322. Elisabeth Stephanski EBC Rostock e.V. 24:40
1323. Lennart Fink Jugendfeuerwehr Bentwisch 24:40
1324. Edgar Emil Garde EBC Rostock e.V. 24:41
1325. Erik Benthin (Kramerhof) 24:41
1326. Antje Strahl (Rostock) 24:42
1327. Tabea Wulframm KGS Rostock Südstadt Kl. 8e 24:42
1328. Mieke Strahl (Rostock) 24:43
1329. Emma Lang EBC Rostock e.V. 24:44
1329. Stefan Berndt EBC Rostock e.V. 24:44
1331. Adrian Bischoff Lang EBC Rostock e.V. 24:44
1332. Clara Prochnow EBC Rostock e.V. 24:44
1333. Maik Hartwig (Rostock) 24:45
1334. Steffen Brinckmann Kinderkunstakademie 24:48
1335. Anna Brinckmann Kinderkunstakademie 24:48
1336. Lilian Fahß Kita Kinderwelt 24:49
1337. Katharina Weiß (Rostock ) 24:49
1338. Emil Weiß (Rostock ) 24:50
1339. David Schröder EBC Rostock e.V. 24:50
1340. Emma Schröder EBC Rostock e.V. 24:51
1341. Maja Groth KGS Rostock Südstadt Kl. 8e 24:51
1342. Friedrich Wendorf EBC Rostock e.V. 24:52
1343. Violetta Hartwig (Rostock) 24:53
1344. Horst Bohlmann E.ON ESV Turbine Rostock 24:53
1345. Katharina Wendorf EBC Rostock e.V. 24:53
1346. Nico Söllner Rostocker DRK Werkstätten 24:54
1347. Ines Bauer Capita‐Europe 24:54
1348. Anja Zeglin Capita‐Europe 24:54
1349. Bosse Pulkenat EBC Rostock e.V. 24:54
1350. Axel Lorenzen‐Zabel EBC Rostock e.V. 24:55
1351. Merle Lorenzen EBC Rostock e.V. 24:55
1352. Jannes Schmidt Jugendkunstakademi 24:56
1353. Lilly Renck BroRenDre 24:56
1354. Adrian Bartsch F‐Jugend Rostocker FC 24:57
1355. Ludwig Müller BaMüHe 24:57
1356. Dominic Schmidt Die Möbel‐Wikinger GmbH 24:58
1357. Christina Renck BroRenDre 24:58
1358. Karl Arthur Stelter F‐Jugend Rostocker FC 24:58
1359. Krister Bent Kaiser F‐Jugend Rostocker FC 24:58
1360. Brita Mansel (Broderstorf) 24:58
1361. Markus Kaiser F‐Jugend Rostocker FC 24:59
1362. Martin Schneppmüller Kita Kinderwelt 24:59
1363. Bastian Ramson F‐Jugend Rostocker FC 24:59
1364. Roman Ramson F‐Jugend Rostocker FC 25:00
1365. Matti Sydow Kita Lindenpark 25:00
1366. Andrea Kaiser F‐Jugend Rostocker FC 25:00
1367. Adrian Güttler (Rostock) 25:01
1368. Rüdiger Behnke TC FIKO Rostock 25:02
1369. Lennart König (Rostock) 25:03
1370. Andres Ivan Ihle Kinderkunstakademie 25:05
1371. Mette Kreutzer Rostocker FC von 1895 e.V. 25:05
1372. Jane Kreutzer Rostock 25:05
1373. Luna Hagge (Rövershagen) 25:06
1374. Peter Ihle Kinderkunstakademie 25:06
1375. Tina Hagge (Rövershagen) 25:06
1376. Levi Busch‐Petersen Kita Kinderwelt 25:06
1377. Victoria Lehmann Junge Union Rostock 25:07
1378. Aaron Müller FSV Kritzmow 25:07
1379. Nora Kurtz Kita Lindenpark 25:09
1380. Gregor Kurtz Kita Lindenpark 25:09
1381. Katrin Hamann (Rostock) 25:10
1382. Max Thäle EBC Rostock e.V. 25:12
1383. Kathrin Müller (Stäbelow ) 25:12
1384. Ines Peich Kieser Training 25:13
1385. Romy Thäle EBC Rostock e.V. 25:13
1386. Marc‐Sebastian Fiedler Kita Lindenpark 25:14
1387. Hanna Dimke Kita Lindenpark 25:14
1388. Charlotte Klaus (Rostock) 25:14
1389. Doreen Bockholt (Broderstorf) 25:15
1390. Uwe Rohrmann keiner 25:16
1391. Stephanie Malsch 25:16
1392. Jana Hofmeister (Trebbin ) 25:16
1393. Liam Meister keiner 25:16
1394. Christine Schirrow (Ziesendorf) 25:17
1395. Georg Riemer Kita Lindenpark 25:17
1396. Juliane Riemer Kita Lindenpark 25:17
1397. Leonie Freese EBC Rostock e.V. 25:19
1398. Daniel Möller EBC Rostock e.V. 25:20
1399. Dieter Höfler Kinderkunstakademie 25:20
1400. Julie Schneider (Rostock) 25:20
1401. Sté. Schneider‐Lejeune (Rostock) 25:21
1402. Leonard Wilhelm (Adendorf) 25:22
1403. Ehab Srur Kita Lindenpark 25:23
1404. Henry Drescher (Rostock) 25:23
1405. Juliane Weber EBC Rostock e.V. 25:24
1406. Andre Kantner (Warnemünde) 25:24
1407. Maja Wolf Wolfs‐Running‐Family 25:24
1408. Torsten Wolf Wolfs‐Running‐Family 25:24
1409. Karla Srur Kita Lindenpark 25:25
1410. Laura Bull EBC Rostock e.V. 25:27
1411. Hannah Bull EBC Rostock e.V. 25:27
1412. Greta Putzier 1.LAV Rostock 25:27
1413. Helene Sophie Hillmann Kinderkunstakademie 25:27
1414. Hedy Pleger Kinderkunstakademie 25:27
1415. Manja Hillmann Kinderkunstakademie 25:28
1416. Alexandra Hartwig (Rostock) 25:29
1417. Katrin Fischer 1.LAV Rostock 25:32
1418. Loki Adele Hasse EBC Rostock e.V. 25:32
1419. Loretta‐Amy Kraßow (Rostock) 25:32
1420. Mar. Schimmelpfennig (Adendorf) 25:32
1421. Alissa Fischer 1.LAV Rostock 25:32
1422. Andreas Wilhelm Kinderkunstakademie 25:33
1423. Gunnar Hasse EBC Rostock e.V. 25:35
1424. Maja Möcks EBC Rostock e.V. 25:38
1425. Mads Seibt EBC Rostock e.V. 25:39
1426. Amelie Badke (Ribnitz‐Damgarten) 25:39
1427. Josefine Badke (Ribnitz‐Damgarten) 25:40
1428. Jakob Saß Kinderkunstakademie 25:41
1429. Albert Borchardt (Rostock) 25:42
1430. Jakob Wilhelm Schlenz Naju 25:46
1431. Franziska Carolin Wikner(Rostock) 25:50
1432. Julie Labonte Kita Kinderwelt 25:50
1433. Moritz Richter EBC Rostock e.V. 25:51
1434. Bastian Saß Kinderkunstakademie 25:51
1435. Anja Richter EBC Rostock e.V. 25:51
1436. Henrik Seltrecht EBC Rostock e.V. 25:53
1437. Andreas Nowak EBC Rostock e.V. 25:54
1438. Hermine Tredup EBC Rostock e.V. 25:55
1439. Ronny Tredup EBC Rostock e.V. 25:55
1440. Claas Dollase EBC Rostock e.V. 25:55
1441. Hauke Reichard Grundschule Margaretenpl. 25:56
1442. Ulrike Kloerss (Ostseebad Nienhagen) 26:00
1443. Helmut Zander SF Ostsee Warnemünde 26:00
1444. Franziska Kloerss (Rostock) 26:01
1445. Finn Briesemeister EBC Rostock e.V. 26:03
1446. Christina Feder (Rostock ) 26:05
1447. Christine Welz Kita Lindenpark 26:05
1448. Sven Wegner (Rostock) 26:05
1449. Jonne Welz Kita Lindenpark 26:06
1450. Dana Oldenburg (Rostock) 26:07
1451. Anke Fütterer Rostocker DRK Werkstätten 26:09
1452. Jacqueline Massel Rostocker DRK Werkstätten 26:10
1453. Moritz Päsler Kinderkunstakademie 26:11
1454. Katja Ross Kita Kinderwelt 26:11
1455. Clara Reuter Kita Kinderwelt 26:12
1456. Maren Marlow marylou215@aol.de 26:14
1457. Claudia Kindt (Rostock) 26:14
1458. Luise Höhle Kita Lindenpark 26:21
1459. Valentin Tristan Reichard Grundschule Margaretenpl. 26:22
1460. Lorenz Dengler (Rostock) 26:22
1461. Ulrike Päsler Kinderkunstakademie 26:22
1462. Patricia Reichard Grundschule Margaretenpl. 26:22
1463. Jonas Hempel EBC Rostock e.V. 26:23
1464. Wiebke Sydow Kita Lindenpark 26:23
1465. Maik Hempel EBC Rostock e.V. 26:24
1466. Vanessa Kröger Kinderkunstakademie 26:26
1467. Hilke Fietz (Rostock ) 26:28
1468. Julia Roob (Tessin) 26:29
1469. Ulrike Belzner (Rostock) 26:29
1470. Finja Fischer VIACTIV Krankenkasse 26:29
1471. Antje Fischer VIACTIV Krankenkasse 26:30
1472. Florian Fachin EBC Rostock e.V. 26:30
1473. Christine Damisch Jugendkunstschule ARThus 26:30
1474. Marc Weinhauer EBC Rostock e.V. 26:30
1475. Tobias Sperner EBC Rostock e.V. 26:33
1476. Frank Sperner EBC Rostock e.V. 26:33
1477. Jette Weiß (Tessin) 26:38
1478. Antje Weiß (Tessin) 26:42
1479. Mirija Güldner (Tessin) 26:42
1480. Kathrin Thomas Kita Lindenpark 26:43
1481. Ralf Thomas Kita Lindenpark 26:43
1482. Lennja Purbst Kita Lindenpark 26:44
1483. Marius Schimanski PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 26:50
1484. Matti Nierath Kinderkunstakademie 26:51
1485. Sebastian Nierath Kinderkunstakademie 26:51
1486. Meitje Kuhl Kinderkunstakademie 26:51
1487. Guido Wotke (Rostock) 26:51
1488. Jakob Fronz (Rostock) 26:53
1489. Hanne Steinhagen Kita Kinderwelt 26:54
1490. Pauline Wernecke 26:54
1491. Hans‐Joachim Fronz (Rostock) 26:55
1492. Anna Timm Kita Lindenpark 26:56
1493. Mathilda Scholler Kita Kinderwelt 26:58
1494. Marlene Waage (Rostock) 26:58
1495. Theresa Waage (Rostock) 26:59
1496. Gerhard Schuck (Rostocl) 26:59
1497. Moritz Taszarek (Rostock) 27:01
1498. Christian Taszarek (Rostock) 27:02
1499. Katja Albrecht Kita Lindenpark 27:02
1500. Hermine Albrecht Kita Lindenpark 27:02
1501. Cindy Kuhl Kinderkunstakademie 27:03
1502. Raphael Heinsberg Grundschule Margaretenpl. 27:04
1503. Marc Krebs Grundschule Margaretenpl. 27:04
1504. Isalie Simon EBC Rostock e.V. 27:08
1505. Rene Simon EBC Rostock e.V. 27:09
1506. Paula Borchert EBC Rostock e.V. 27:09
1507. Stefan Munster Rostocker DRK Werkstätten 27:12
1508. Alma Erna Martin (Rostock) 27:13
1509. Stefanie Martin (Rostock) 27:13
1510. Johann Erhard (Rostock) 27:16
1511. Fritz Friedrich SC Empor 27:16
1512. Norbert Groitzsch TBC 27:21
1513. Mona Mahlke 27:26
1514. Diana Mahlke 27:26
1515. Christoph Wittluke EBC Rostock e.V. 27:26
1516. Katrin Daneluk EBC Rostock e.V. 27:26
1517. Malea Gau Kita Mäusegruppe 27:28
1518. Leni Woelk PRIVATSCHULE UNIVERSITAS 27:32
1519. Emilie Gruner Kita Kinderwelt 27:32
1520. Martin Wlodarz EBC Rostock e.V. 27:34
1521. Gerhard Dietrich WGSH 27:34
1522. Leonie Fritsche Jugendfeuerwehr Bentwisch 27:37
1523. Laura Stanislav Kita Lindenpark 27:39
1524. Marvin Voss Jugendfeuerwehr Bentwisch 27:41
1525. Anne‐Cathrin Wiesner Kita Lindenpark 27:42
1526. Andre Jasinski Kita Lindenpark 27:43
1527. Conrad‐M. Wiesner Kita Lindenpark 27:43
1528. Liv Tackmann Kita Lindenpark 27:43
1529. Anke Pulverich (Rostock) 27:44
1530. Elisa Trautmann 27:46
1531. Jan Munster Rostocker DRK Werkstätten 27:46
1532. Martha Schuldt Jugendfeuerwehr Bentwisch 27:49
1533. Heiko Hinrichsen Rostocker DRK Werkstätten 27:50
1534. Olaf Piepenburg Rostocker DRK Werkstätten 27:51
1535. Hans Orlishausen Rostock 27:52
1536. Oskar Veckenstedt EBC Rostock e.V. 27:55
1537. Greta Briesemeister EBC Rostock e.V. 27:58
1538. Dirk Briesemeister EBC Rostock e.V. 27:58
1539. Hans Briesemeister EBC Rostock e.V. 27:58
1540. Gesa Jänicke (Rostock) 28:00
1541. Cl. Großmann‐Jänicke (Neuburg) 28:00
1542. Ulrike Hannemann 28:02
1543. Lucas Brenner 1.LAV Rostock 28:03
1544. Katharina Kellermann (Satow ) 28:05
1545. Marc Martin Kellermann (Satow ) 28:05
1546. Paula Orlowski PSV Rostock 28:08
1547. Mareen Orlowski (Rostock) 28:08
1548. Luna Eglinski Kinderkunstakademie 28:11
1549. Christian Sterra 28:11
1550. Sarah Brenner 1.LAV Rostock 28:12
1551. Marcus Brenner 1.LAV Rostock 28:12
1552. Irina Vitón (Rostock) 28:13
1553. Maik Stanislav Kita Lindenpark 28:16
1554. Lian Freese EBC Rostock e.V. 28:19
1555. Steve Veckenstedt EBC Rostock e.V. 28:19
1556. Michael Just EBC Rostock e.V. 28:20
1557. Antje Vogel EBC Rostock e.V. 28:22
1558. Amelia Maier (Rostock) 28:36
1559. Simone Schumacher Rostock 28:50
1560. Luna Marie Schlenz Naju 28:50
1561. Florentine Albrecht Kita Lindenpark 28:55
1562. Marie Sempert (Stadtmitte) 28:57
1563. Roselina Krügel Kita Kinderwelt 28:59
1564. Ole Kurtz Kita Lindenpark 29:11
1565. Maria Kurtz Kita Lindenpark 29:12
1566. Hani Haydra Anwar 1.LAV Rostock 29:13
1567. Alma Heeg 29:16
1568. Janine Sempert (Rost) 29:18
1569. Maik Jalaß Schneckenerschrecker 29:40
1570. Sofie Mnich Schneckenerschrecker 29:40
1571. Rebekka Bernstein Musikwerkst. Sebastian Wirth 29:42
1572. Clarissa Krüger Kita Lindenpark 29:50
1573. Catharina Pagenkopf EBC Rostock e.V. 30:26
1574. Caroline Pagenkopf EBC Rostock e.V. 30:29
1575. Wolfram Kunth AOK Laufklub 31:13